Haber

52 Orduspor FK: 5-0

TFF 3. Lig ekiplerinden 52 Orduspor FK ile geliri depremzedelere bağışlanan hazırlık maçını Yılport Samsunspor 5-0 kazandı.

Samsunspor, beyin sarsıntısı felaketi için 52 Orduspor FK ile hazırlık maçı yaptı. Samsun 19 Mayıs Stadyumu’nda oynanan karşılaşmanın tüm geliri depremzedelere bağışlandı.

Samsunspor, Aykut, Zeki Yavru, Alim, Elano Yegen, Cihan, Enes Albak, Moussa Güel, Osman, Ali Ülgen, Fofana, Tomane olmak üzere 11’i ile sahaya çıktı. İkinci yarıda Yunus Emre, Berk, Celil, Yusuf Abdioğlu, Barış Alici, Ali Kaan Güneren, Emre Demir, Soner, Laura, Douglas Tanque ve Polat oyuna katıldı.52 Orduspor FK, Taha Ayan, Yalçın Eycan ile sahadaydı. , Sergen, Nevzat, Nazmi, Erhan Karayer, Sefa, Gökhan, Abdullah, İrfan Başaran, Yusuf Mert Tunç 11’iyle çıktı. İkinci yarıda Mikail, Sinan, Özgen, Buyruk, Veysel, Furkan ve Batuhan oyuna dahil oldu. İlk yarı 2-0 biten mücadeleyi Samsunspor 5-0 kazandı. Karşılaşmanın gollerini ilk yarıda Moussa Güel ve Enes Albak, ikinci yarıda Emre Demir, Ali Kaan Güneren ve Douglas Tanque kaydetti. Müsabakada Fazilet Mertoğlu düdük çalarken, yardımcılıklarını Sezgin Şahbaz ve Mehmet Şenkaya yaptı. Cihad Sizer dördüncü hakem olarak görevi üstlendi. Bilet gelirlerinin tamamının depremzedelere bağışlandığı Yılport Samsunspor – 52 Orduspor FK maçını 2 bine yakın kişi izledi.

catalcahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu