Haber

AYKOME toplantısı Vali Demirtaş başkanlığında gerçekleştirildi

Şehmus EDİS (MARDİN İGFA)
Mardin Büyükşehir Belediyesi Kent A.Ş. Toplantı salonunda gerçekleştirilen AYKOME Genel Kurul Toplantısında ilgili birim amirleri tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yürütülen altyapı çalışmaları hakkında bilgi alan Vali Demirtaş, tüm kurumların koordineli çalışması gerektiğini belirtti.

İlgili tüm Kurum ve Daire Başkanlıklarının Mardin’in kalkınması için çalıştığını hatırlatan Vali Demirtaş, konuşmasına şu şekilde devam etti;

“İlimiz bir turizm kenti olduğu kadar ticaret ve tarım kentidir. Ülkemiz ekonomisine büyük katkı sağlayan Mardin’imiz her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. Yöneticiler olarak gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Başta şehrimizin huzuru ve güvenliği olmak üzere şehrin huzuru ve güvenliği için hareket edin ve bu doğrultuda hareket edin.Bugün yapılan bu toplantıda MARSU Genel Müdürlüğümüz, Dicle Elektrik Dağıtım İl Müdürlüğümüz, DSİ Bölge Müdürlüğümüz ve Akmercan Doğal Gaz yetkililerimiz bünyesinde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdiler. ilimiz sınırları içerisindedir.Kurumlarımızın tüm yetkililerinden koordineli çalışmalarını ricamızı da yineledik.Tek amacımız Mardin’imizin en güzel şekilde gelişmesini sağlamaktır.Tüm grup arkadaşlarıma teşekkür ederim, dedi.

Toplantıya Vali Demirtaş’ın yanı sıra MBB Genel Sekreteri Murat Süzen, Kaymakamlar, İlçe Belediye Başkanları ve ilgili kurum yetkilileri katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu