Haber

İYİ Parti ile AK Parti’nin yerel seçim adayları için anlaşmaya vardığı iddiaları yalanlandı

İYİ Parti Sözcüsü ve Medya İlişkileri Lideri Kürşad Güçlü, GÜZEL Parti ile AK Parti’nin yerel seçimlerde aday gösterilecek adaylar konusunda anlaşmaya vardığı yönündeki iddiaların ciddiye alınacak bir şey olmadığını belirterek, “Böyle bir şey kesinlikle düşünülemez” dedi. soru.” söz konusu.

Zorlu, partinin kuruluşunun 6. yıl dönümü münasebetiyle 28 Ekim Cumartesi günü saat 11.00’de parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, Ankara Atatürk SporPartililerle salonda buluşacaklarını söyledi.

İYİ Parti olarak Atatürk’ün kutlu mirasını sonsuza kadar yaşatacaklarını ve her zaman ve her koşulda Cumhuriyet değerlerine sahip çıkacaklarını belirten Güçlü, 25 Ekim Çarşamba günü grup toplantısının ardından Anıtkabir’e gideceklerini belirtti. Türkiye Büyük Millet Meclisi, Genel Başkan Meral Akşener başkanlığında.

“İnsanların vahşice öldürülmesine sessiz kalamayız”

İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarına değinen Güçlü, bu aşamada İsrail’in kadınları, çocukları ve masum sivilleri hedef alarak olayın bir savaş olmaktan çıkmasını engellediğini belirtti.

Kürşad Severli, şu anda 5 binden fazla ölü, 10 binden fazla da yaralının bulunduğunu vurgulayarak, şöyle devam etti:

“İnsanların vahşice katledilmesine sessiz kalamayız. Bu duruma son vermek için başta bölge ülkeleri olmak üzere Türkiye ve tüm dünyanın harekete geçmesi gerekiyor. Bizim açımızdan Mehmetçiğimizin konumu ve değeri tartışmasızdır. . Mehmetçiğimiz ancak vatanımızın bölünmez bütünlüğüne yönelik bir tehdit olması durumunda sınırlarımız dışında görevlendirilebilir.” değerlendirilebilir.”

İYİ Parti Sosyal Politikalar Müdürlüğü tarafından Gazze’ye ulaştırılmak üzere Başkan Akşener’in himayelerinde yardım operasyonu başlattıklarını anlatan Zorlu, kargo uçağı kiralamak için THY Kargo ile temasların devam ettiğini, yeni bir kargo uçağı kurulması için uyum çalışmalarının sürdüğünü belirtti. Koşullar uygunsa Gazze’de sahra hastanesi. .

İYİ Parti ile AK Parti’nin yerel seçimlerde aday olacak adaylar konusunda anlaşmaya vardığı yönündeki iddialara ilişkin bir gazetecinin sorusuna Zorlu, “Bu iddiaların ciddiye alınacak bir tarafı yok. Böyle bir şey kesinlikle söz konusu olamaz” dedi. ” o cevapladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu