Haber

Kızılcık Şerbeti 17. bölüm fragmanında şoke eden gelişme! ağızlarını açık bıraktılar

Kızılcık Şerbeti 17. bölümde mide bulantısı, baş dönmesi ve kusma şikayetleri yaşayan Nilay’dan güzel bir haber geliyor. Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanında bir bebeği olacağını öğrenen Nilay, başını örtmeye karar verir.

Nursema, “Herkesin karşısına çıkıp Umut’a onu sevdiğimi ve sadece karısı olmak istediğimi söyleyemediğim için çok üzgünüm. Umarım seni sevecek bir hanımla çok eğlenirsin.” en dolusu.”

Kızılcık Şerbeti’nde yaşananlardan kendini sorumlu tutan Umut, sevdiği kadına bile sahip çıkamadığını söylüyor. Öte yandan Kıvılcım’ı bırakmayan Kayhan ve Ömer’in ortasında ipler kopma noktasına gelir.

Ailelerin karşısına çıkan Ömer’in elini Kıvılcım tuttu. Ünallar ve Sönmez’in büyük tepkisini çeken bu aşka karşı duran diğer kişi Tabiat oldu. Kıvılcım’ın Ömer’le olduğunu doğru bulamayan Tabiat, gözyaşları içinde annesinin evinden ayrılarak Fatih’e döndü. Öte yandan kızı Nursema’nın Umut’la birlikte olduğunu Nilay’dan öğrenen Pembe’nin her şeyi Abdullah’a anlatması olayların fitilini ateşledi.

Kızının Umut’la birlikte olduğunu kabul etmeyen Abdullah, yıllar önce görüştüğü aile dostu Hamdi Bey ile görüşerek Nursema’yı istemek için beklediklerini söyledi. Evlenmek istemediğini söyleyince babasının tepkisiyle karşılaşan Nursema’nın tek destekçisi Tabiat oldu. Bölümün final sahnesinde ise nefesler tutuldu.

Umut’la birlikte kaçmaya karar veren anne ve babası Nursema’nın planını öğrenir. Nursema, Fatih ve Mustafa’yı bulurken Umut, Abdullah’la karşı karşıya geldi. Umut’a bu birlikteliği tasvip etmediğini açıklayan Abdullah son hamlesini yaptı. Nursema ailesinin dayatmasıyla imamın nikahı Hamdi’nin oğlu İbrahim ile alelacele oldu.

hadimhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu