Haber

Rize’nin minik İcardi’si: ‘Ilcardi’

Rize’nin minik İcardi’si: ‘Ilcardi’

RİZE – Rize’de yaşayan 6 yaşındaki İlteriş Memişoğlu, İcardi’ye aşık olduğu için saçlarını sarıya boyattı.

Rize’de yaşayan Ayşegül ve Seçkin Memişoğlu çiftinin 6 yaşındaki oğlu İlteriş Memişoğlu, sıkı bir Galatasaraylı. Galatasaray’ın hiçbir maçını kaçırmayan, hatta babasıyla maç izlemek için 1.400 kilometre uzaklıktaki İstanbul’a giden minik İlteriş, babasıyla statta maç izleyerek Rize’ye dönüyor. İlteriş’in Galatasaray tutkusu, Mauro Icardi aşkını da beraberinde getirdi. Öyle ki babasından saçlarını Icardi gibi sarıya boyamasını isteyen İlteriş’in isteği gerçek oldu. Annesi tarafından da onaylanan İlteriş, ilk fırsatta saçlarını sarıya boyatarak, kesimi ve rengiyle Icardi modeline geçiş yaptı.

Artık kendisine İlcardi adını veren minik İlteriş Galatsaray’ın Icardi’yi İstanbul’daki maçına hayran bırakmaya başladığını ifade ederek, “Rize’den İstanbul’a Galatasaray’ın maçına gittim ve orada Icardi’yi izledim. Icardi goller attı ve çok mutlu olduk. Sonrasında çok mutlu olduk. , aşk hikayem çaldı.Başakşehir maçında sahaya bir çocuk girdi.Girmek istedim giremedim çünkü yasaktı.İcardi ile tanışmak istiyorum.İcardi olmak istiyorum çünkü Icardi’yi çok seviyorum.Ben Onun gibi futbolcu olmak istiyorum.Annem babamdan saçımı boyamasını istedi.Çok istedim annem izin verdi. İlk başta Altın gibiydi ama şimdi biraz daha benzesin diye tekrar boyadık. Şimdi Icardi’ye benziyorum. Benim adım İlteriş ama Icardi’nin ismine benzemek için kendi kendime Ilcardi diyorum. Bende onun eski takımı var.” “Inter’de oynuyorum. Büyüyünce çok yetenekli bir futbolcu olmak istiyorum. Icardi, seni çok seviyorum. Seninle sahada top oynamak istiyorum” dedi.

Rizeli Küçük İcardi’nin babası Seçkin Memişoğlu, oğullarının Galatasaray tutkusunun da onları mutlu ettiğini belirterek, “Benim için uygun bir Galatasaray taraftarı. Bu sene üç maça birlikte çıktık. En son gittiğimiz maç. Bütün taraftarlar sevgilerini gösterdiler. İlteriş çok beğendi. Geldiğinde ona benzemek istediğini söyledi ve biz de annesine sorduk. Oda Ilcardi oldu.”

haberulas.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu