Teknoloji

Türk Telekom e-cüzdan uygulaması Pokus’tan ‘Hazır Limit’ özelliği

Türkiye’nin dijital dönüşümünün lideri Türk Telekom, e-cüzdan uygulaması Pokus ile hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Pokus ile ‘Hazır Limit’ avantajını hayata geçiren Türk Telekom, müşterilerinin anlık ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini sağlıyor. Türk Telekom taşınabilir müşterileri, ‘Hazır Limit’ yeniliği ile Pokus Kartlarını yükleyip kullanabiliyor.

Pokus ile ‘Hazır Limit’ dönemi başlıyor

Hatları taşınabilir ödemeye açık olan Türk Telekom müşterileri ‘Hazır Limit’ ile Pokus Kartlarına yükleyecekleri bakiyeyi günlük harcamalarında kullanabilecekler. Bu giderleri bir sonraki faturalandırma döneminde ödeyecek olan müşteriler, ana sayfada yer alan “+” butonuna basarak Hazır Limit’ten yararlanabileceklerdir. Türk Telekom müşterileri, Pokus Kartlarına taşınabilir ödeme limitleri dahilinde Hazır Limit yükleme yapabilecekler.

Türk Telekom’un ‘Hazır Limit’ avantajlarından yararlanmak isteyen faturalı ve faturasız taşınabilir müşterileri, Mobil Online İşlemler uygulaması üzerinden MOBILODEME KAYIT yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek veya 444 11’i arayarak hatlarını taşınabilir ödemeye açabilirler. 15.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu