Haber

Running Fable, Xbox ve Nintendo Switch’e geliyor

Seashell Studio’dan Daniel Cardenas, “Seashell Studio’da, Running Fable’ı Nintendo ve Xbox’ta yayınlamak için sadece birkaç günümüz kaldığı için çok heyecanlıyız. Ne derler bilirsin, ne kadar çok olursa o kadar iyi!” sözlerini yerleştirdi.

XBOX VE NINTENDO SWITCH’E GİDİŞ

Orta platform çok oyunculu yarış strateji oyunu Running Fable, 9 Ağustos’ta Xbox ve Nintendo Switch’te piyasaya sürülecek.

Running Fable, yüksek hızlı yarışların adrenalin patlamasını strateji oyunlarının taktikleriyle birleştirerek yarış türüne yeni bir soluk getiriyor. Her ralli başlamadan önce yarış pistini dönüştürmek için haritanın her yerine stratejik olarak öğeler ve tuzaklar yerleştirin. Rakiplerinizi kandırın ve bitiş çizgisine ilk siz ulaşın!

Çalışan Fable özellikleri:

  • Gerçek zamanlı öğe yerleştirme – haritanın her yerinde stratejik olarak ayarlanmış öğeler ve tuzaklar. Diğer oyuncular, yarış başlayana kadar yerleşimlerinizi göremez! Karada, suda, havada ve hatta bir çalının altında tuzak kurmayı seçerek yarış pistini büyük ölçüde değiştirebilirsiniz.
  • Kupa için yarışın –Koş, zıpla, kaç, uç ve kupaya koş!
  • Ganimet Puanları + Tuzak Noktaları = Cins Puanları – Hedefe olabildiğince hızlı ulaşarak veya tuzaklarınızı akıllıca yerleştirerek toplam puanınızı oluşturun. Her ikisinin bir karışımı zaferi kutlamanın anahtarıdır!
  • özelleştirilebilir karakterler – 40’a kadar farklı özelleştirme seçeneği. Her oyuncu karakterini çok çeşitli şapkalar, kıyafetler ve alay animasyonlarıyla giydirebilir, hatta çevrimiçi lobideki her türlü şeyin ortasında bile!

haberayancik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu